Cibet - Prodej a distribuce nářadí
CIBET Proficentrum
Budějovická 899
252 42 Jesenice
tel: 272 660 700
GSM: 608 956 572
e-mail: cibet@cibet.cz
Otevírací doba: Po-Pá 8:00-16:30 hodin

"O nás", aneb ať se dozvíte něco o firmě CIBET Proficentrum

 • Základní charakteristika firmy: - jeden z největších prodejců elektronářadí
  - kamenná prodejna
  - školení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi
  - přímý dovozce Makita do ĆR
  - záruční a pozáruční servis


 • Firma CIBET Proficentrum se od roku 1990 zabývá zastupováním, velkoobchodem, maloobchodem a distribucí po celé ČR i SR světových značek profesionálního elektrického ručního nářadí, nástrojů, pásových pil, zahradní a lesní techniky, stavební techniky a stolních hokejů STIGA. K této naší základní činnosti jsme následně přidali i e-shop, který se snažíme neustále rozvíjet ke spokojenosti našich zákazníků. Jelikož však pro nás není hlavní činností, nenajdete v něm veškerý možný sortiment, jako např. příslušenství k nářadí, všechny námi zastupované značky, stejně jako některé užitečné funkce (propojení se skladovými zásobami, přímé internetové platby, atd.). Máte-li jakýkoliv požadavek např. na příslušenství, či pokud jste nenašli konkrétní stroj, neváhejte nás kontaktovat, bude-li to možné, velmi rádi Vám vyhovíme.

 • Jelikož se v oblasti prodeje nářadí pohybujeme již téměř 20 let, sledujeme veškerý moderní vývoj a účastníme se pravidelně školení výrobců námi zastupovaných značek profinářadí, jsou naši pracovníci díky zkušenostem schopni odborně poradit a vybrat vhodný výrobek právě pro Vaší práci.

 • Našli jste někde lepší cenu? Kontaktujte nás, pokusíme se Vám lepší cenu vytvořit, možnosti na to máme a ne všechny naše akční nabídky na e-shopu zveřejňujeme.

 • Veškeré údaje o zboží vychází z oficiálních informací výrobců či dodavatelských firem. Technické údaje a zobrazení sou nezávazné. Technické změny vyhrazeny.

 • Dostupnost zboží můžete prověřit kontaktováním nás na níže uvedeném telefonu či emailu.

 • Zboží zasíláme na dobírku nebo si jej můžete vyzvednout osobně v sídle naší společnosti. Zde jsme Vám pro vaše dotazy či požadavky k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin.
  Provozovna firmy CIBET Proficentrum:
  Budějovická 899
  252 42 Jesenice
  Tel.: 272 660 700
  e-mail: cibet@cibet.cz

 • Platíme recyklační poplatky, číslo registrace u Ministerstva životního prostředí je 05291/09 - ECZ - viz. CERTIFIKÁTY

 • Jakékoliv náměty či připomínky k našim stránkám i e-shopu nám prosím zasílejte na adresu vrchovsky@cibet.cz. Pomůžete nám tímto se stále zdokonalovat. Děkujeme ;-)

 • Oddělení / značky